Login
Recover password
Registration

Members can log in to create events, publish stories, share resources and modify their password and newsletter subscription.

E-mail *
First name *
Last name *
Language preference *
Newsletter options *

By clicking below to submit this form, I hereby agree to the Sphere’s Privacy Policy and terms of use.

Ресурси, пов’язані з реагуванням на конфлікт в Україні

This page is also available in English.

На цій сторінці ви знайдете ресурси, надані спільнотою Сфери та її партнерами, пов’язані з реагуванням на конфлікт в Україні, новини та інформацію про спільнотуСфери у Східній Європі, а також минулі та заплановані події.

Якщо ви хочете повідомити нас про інші відповідні ресурси або написати Сфері з інших питань, пов’язаних із реагуванням на цей конфлікт, будь ласка, звертайтеся до Координатора Сфери для Східної Європи.

Новини

Інформація про Програму Сфери для України та Східної Європи:

Спільнота Сфери

У грудні 2022 року Карітас Молдова (Caritas Мoldova) доєдналися до Сфери в якості місцевого координатора.

У березні 2023 року Інститут розвитку суспільства (Society Development Institute (SDI) та Асоціація самаритян Словацької Республіки (Asociácia samaritánov Slovenskej republiky) (AS-SR) спільно стали місцевим координатором Сфери в Словацькій Республіці.

Save the Children Poland Country Office and the Humanitarian Leadership Academy Eastern Europe Regional Centre (hosted by Save Poland) was appointed Sphere’s focal point for Poland during the first half of 2023.

Charitable Foundation Твоя опора (which is pronounced “Tvoya Opora” and means “Your Support”) became Sphere’s focal point for Ukraine in June 2023.

Відвідайте нашу сторінку Локацій (англійською), аби дізнатися про інших місцевих координаторів Сфери, її членів та сертифікованих тренерів у Європі.

Окрім цих партнерів Сфера також працює із багатьма особами та організаціями в Україні та сусідніх країнах, аби забезпечити якість перекладів Посібника Сфери, здійснення яких триває, а також щоб організовувати тренінги.

Події

Дізнайтеся про минулі та заплановані тренінги, презентації Посібника та інші події, пов’язані з цією Програмою, у Календарі Сфери.

Ресурси