Login
Recover password
Registration

Members can log in to create events, publish stories, share resources and modify their password and newsletter subscription.

E-mail *
First name *
Last name *
Language preference *
Newsletter options *

By clicking below to submit this form, I hereby agree to the Sphere’s Privacy Policy and terms of use.

Ресурси, пов’язані з реагуванням на конфлікт в Україні

This page is also available in English.

На цій сторінці ви знайдете ресурси, надані спільнотою Сфери та її партнерами, пов’язані з реагуванням на конфлікт в Україні, новини та інформацію про спільнотуСфери у Східній Європі, а також минулі та заплановані події.

Якщо ви хочете повідомити нас про інші відповідні ресурси або написати Сфері з інших питань, пов’язаних із реагуванням на цей конфлікт, будь ласка, звертайтеся до Координатора Сфери для Східної Європи.

Новини

Інформація про Програму Сфери для України та Східної Європи:

Спільнота Сфери

У грудні 2022 року Карітас Молдова (Caritas Мoldova) доєдналися до Сфери в якості місцевого координатора.

Відвідайте нашу сторінку Локацій (англійською), аби дізнатися про інших місцевих координаторів Сфери, її членів та сертифікованих тренерів у Європі.

Окрім цих партнерів Сфера також працює із багатьма особами та організаціями в Україні та сусідніх країнах, аби забезпечити якість перекладів Посібника Сфери, здійснення яких триває, а також щоб організовувати тренінги.

Події

Дізнайтеся про минулі та заплановані тренінги, презентації Посібника та інші події, пов’язані з цією Програмою, у Календарі Сфери.

Ресурси